Оголошення

Згорнути
Поки немає оголошень.

Вчені винайшли папір, який у багато разів міцніший за сталь

Згорнути
X
 
  • Фільтр
  • Час
  • Показати
Очистити все
нові повідомлення

  • Вчені винайшли папір, який у багато разів міцніший за сталь

    Австралійські вчені розробили графеновий папір, який за товщиною порівнюється зі звичайним, але водночас у багато разів міцніший за сталь.

    Для виготовлення графенового паперу дослідники із Сіднейського технологічного університету (UTS) під керівництвом професора Госю Вана подрібнили графіт і піддали його хімічному очищенню та фільтрації.

    З переробленого графіту були сформовані пластини з одинарних шарів атомів вуглецю, які об'єднані в гексагональну двовимірну кристалічну решітку, що є графеном.

    Ці пластини-шари мають унікальні теплові, електричні і механічні властивості, розповідають творці.

    Їх щільність у 5-6 разів менша, ніж у сталі, вони вдвічі твердіше і в 6 разів легші за неї, а міцність на розрив і жорсткість при згині вище відповідно в 10 і 13 разів.

    Графеноий папір ідеально підходить для авіаційної і автомобільної промисловості, переконаний один з учасників дослідження Алі Реза Ранджбарторех.

    Завдяки екологічності та низькій вартості він може потіснити як метали, так і ефективні, але дорогі вуглепластики.
    sigpic
    Nothing*s impossible(c).

  • #2
    А ще з графіту роблять алмази...
    Мир в котором я живу-называется мечтой...
    Мне не нужны крылья что бы летать! Мне нужны люди, которые не дадут мне упасть...
    У нас всего хватает. Дрyгое дело, что не всем...


    Коментар

    Обробка...
    X